Ubytování

Kapacita penzionu je 35 pevných lůžek. Je možno přidat přistýlky, k dispozici je i několik dětských postýlek, které půjčujeme zdarma, ale je nutné je při objednávce pobytu rezervovat.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení.

 

Ubytování je možné v den příjezdu od 15 hodin do 18.00, pozdější příjezd je třeba hlásit předem a je pouze na domluvě a okolnostech, jestli bude možný. Uvolnění pokoje v den odjezdu je do 10 hodin.

Z důvodu pozdějšího příjezdu, či dřívějšího odjezdu se z celkové částky, za předem rezervované ubytování, nic neodečítá.

 

Vážení hosté,

v souvislosti s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – GDPR, vás informujeme o tom, že vaše osobní údaje využíváme pouze pro účely vytvoření konkrétní rezervace, a dále ve smyslu zákona č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích, v účinném znění. Pro jiné účely nebudou vaše osobní údaje z naší strany nikterak využívány.

Děkujeme za pochopení.

 

Novinky a Akce

Datum a svátek

Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 19.7.2018
Svátek má Čeněk, zítra Ilja